Luna Lilla

  • Domácí zvířata povolena

Komfortní Luna Lilla je v 5-minutové pěší vzdálenosti od Národní galerie Siena ve městě Siena.

Hosté si mohou vychutnat italskou kuchyni v restauraci La Taverna di San Giuseppe, umístěné 300 metrů daleko.

Ubytování se nachází 10 minut z centra města Siena, v blízkosti Městské hradby All'Orto de' Pecci. Hotel se nachází 500 metrů od Muzeum Museo dell'Opera del Duomo. Autobusová zastávka Pozzo je jen 350 metrů od hotelu a 15 minut chůze je vlaková zastávka Siena.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Luna Lilla Siena
Piazza Paradiso Accommodation
Cena pouze pro mobilní zařízení

Piazza Paradiso Accommodation

8.7
Vynikající 257 recenzí
68 m od ubytování
USD 73 USD 66
za noc
B&B Quattro Cantoni
Cena pouze pro mobilní zařízení

B&B Quattro Cantoni

8.6
Vynikající 608 recenzí
88 m od ubytování
USD 52 USD 47
za noc
Bnb Paolina
Cena pouze pro mobilní zařízení

Bnb Paolina

8.7
Vynikající 113 recenzí
88 m od ubytování
USD 201 USD 181
za noc

    Vybavení

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Služby v ubytování

    • VIP přihlášení/ odhlášení

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    V pokojích

    • Sedací kout
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl

    V koupelně

    • Pračka
    • Toaletní potřeby zdarma

    Zařízení

    • LCD TV

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata povolena

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:00
    Odhlášení: od 05:00 do 10:00
    Číslo licence052032LTN1800,IT052032C26SZHVNUO
    Často kladené otázky
    • 🌇
      Jaká je vzdálenost mezi Luna Lilla hotel a centrem města?
      Do centra města Siena od Luna Lilla hotel dojdete pěšky za 10 minut.
    • ❓
      Je v pokojích Luna Lilla hotel k dispozici pracovní prostor?
      Některé pokoje v Luna Lilla hotel mají pracovní prostor.
    • ❓
      Umožňuje komfortní Luna Lilla hotel pobyt s domácím mazlíčkem?
      Ano, domácí mazlíčci jsou obvykle povoleni v komfortní Luna Lilla hotel, ale pro jistotu je vždy lepší zavolat předem.

    Umístění

    Map

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Luna Lilla Siena

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít